розваги
розваги
у буковелі
у буковелі
Як в зимову так і в літню пору року у Буковелі можна весело та приємно провести час. Якщо взимку основні розваги це катання на лижах чи сноубордах, то в літню пору можна отримати трохи драйву, покатавшись на родельбані. Крім того Bella Vista рекомендує відвідати вам Етнопарк Гуцул Ленд. Інші розваги у Буковелі також додадуть вашому відпочинку емоцій: спортивні майданчики, кінні прогулянки, велопарк, квадротури, картинг, сноупарк і тюбінги. Ці та багато інших розваг не дадуть можливості вам нудьгувати.
зимові
У буковелі діє 17 витягів для катання на лижах та сноубордах. Загалом це 75 кілометрів ретельно підготовлених трас, обладнаних найсучаснішими системами осніження. Крім того драйвових відчуттів можна отримати на оглядових витягах, тролеї, санній трасі, тюбінгах, прогулянці на собачих упряжках і т.д.
літні
У літню пору року Буковель - це найкраще місце, щоб прогулятись екскурсійними туристичними стежками та покайфувати від гірських пейзажів. А хто бажає екстриму, для тих діють квадротури, велопарк, спортивні майданчики та інші активності.
Чекаємо на вас у Bella Vista Bukovel!